Apie mane

Rankdarbius mėgstu ir užsiimu nuo pat vaikystės. Į mokyklą dar neėjau, bet šalikus jau mezgiau :). Po mezgimo sekė siuvinėjimas, karoliukų vėrimas, vilnos vėlimas, dekupažas. Išbandyti norėjau kuo daugiau rankdarbių rūšių. Kuomet artėdavo artimųjų ar draugų gimtadieniai, nežinau kodėl, bet norėdavosi dovanoti savo pagamintą atvirutę. Taip mano gyvenime atsirado skrebinimas, prie jo dar prisidėjo kvilingas … ir nepajutau, kaip mato atviručių gamyba iš malonaus užsiėmimo tapo maloniu darbu 🙂

Šablonų nemėgstu, todėl kūrybinis ir gamybinis procesas užtrunka ilgai. Laiko ir miego negaila, jei prieš akis guli darbas, užbaigtas visomis prasmėmis. Tikiuosi Jūsų dėmesį patrauks mano kūriniai, pasivaikščiosite po mano darbų nuotraukų galeriją. O jeigu norėsite kažką pasveikinti ir nustebinti, viliuosi, kad pagalvosite apie Monika Art.

Esu dėkinga savo vyrui, kuris dalinasi mane su mano užsiėmimu, palaiko, drąsina, lengvina mano darbą ir visaip padeda. Taip pat savo vaikams, kurie kantriai (ar nelabai) laukia mamytės dėmesio, nukreipto į juos, o ne į popierių, juostelių, skylamušių ir dar visokiausių nematytų daiktų krūvą, prie kurios nevalia net artintis.
Iki malonaus, Monika 🙂